تازگی های کیس دیپ کولGenome

کیس های دیپ کولGenome:

دیپ کول از جدیدترین کیس ترکیبی خود رونمایی کرد. این کیس که Genome نام دارد، راهکاری بی بدیل برای کاربرانی است که علاقمند به استفاده یک کیس باکیفیت، زیبا و ارزان قیمت به همراه واترکولینگ داخلی هستند. در حقیقت، جنوم تلفیقی از کیس کامپیوتر و سیستم خنک کننده مایع است که هر دو مولفه را به صورت یکجا به کاربرانش ارائه می کند.

در ادامه روند تولید کیس برای همه گروه های کاربری خانگی، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای، دیپ کول از جدیدترین کیس ترکیبی خود رونمایی کرد. این کیس که Genome نام دارد، راهکاری بی بدیل برای کاربرانی است که علاقمند به استفاده یک کیس باکیفیت، زیبا و ارزان قیمت به همراه واترکولینگ داخلی هستند. در حقیقت، جنوم تلفیقی از کیس کامپیوتر و سیستم خنک کننده مایع است که هر دو مولفه را به صورت یکجا به کاربرانش ارائه می کند.

بر روی جنوم، از پیش یک واترکولینگ زیبا و کاربردی با رادیاتور ۳۶۰ میلیمتری نصب شده که توسط سه فن LEDدار مجهز به کنترلر دور سرعت چرخش (PWM) خنک می شود. همچنین برای این واترکولینگ یک مخزن بزرگ و زیبای استوانه‌ای در نظر گرفته شده که در پنل جلویی کیس جنومی نصب و زیبایی آن را دو چندان کرده است.

جنوم با استاندارد ATX PS2‌ طراحی شده و درب سمت راست با طراحی Side Window، علاوه بر امکان مشاهده سخت افزارهای داخل کیس، قابلیت مدیریت کابل‌ها و نصب انواع سخت‌افزار در داخل آن را به سهولت امکان پذیر می‌سازد. در جنومی سعی شده تا با ساختاری نوآورانه، از تمامی فضای داخلی به بهترین نحو استفاده شود تا کاربران، برای نصب هر نوع سخت‌افزار یا لوازم جانبی، با محدودیتی مواجه نشوند.

امکان نصب چهار SSD با اندازه ۲٫۵ اینچ در بدنه کیس، ۴ هارددیسک مکانیکی، نصب انواع کارت‌های گرافیک تا ۳۳۰ میلیمتر حتی به صورت عمودی، فضای بیشتر برای نصب انواع خنک‌کننده بادی CPU و دو درگاه USB 3.0 از دیگر امکانات کیس مجهز به واترکولینگ جنوم شرکت دیپ کول است. این محصول با دو رنگ مشکی و سفید با یک سال گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش گسترده، به زودی توسط مقداد آی تی در ایران عرضه میگردد.

کلیه کیس های مدل دیپ کول دارای یکسال گارنتی تعویض شرکت فراسیستم دینا می باشد.

www.fsd.co.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *