درباره ما

درباره فراسیستم

شرکت فراسیستم دینا در سال ۱۳۸۰ با استفاده از کادری مجرب و با تجربه تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را در صنعت IT کشور با در اختیار داشتن منابع انسانی فنی و متخصص در زمنیه عرضه لوازم جانبی PC و نوت بوک با ثبت برند تجاری Trust در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی بنام خود آغاز نمود و در این راستا همواره کوشیده است آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای خود، دوستان، شرکا و مشتریان باشـد.
اخذ نمایندگی رسمی شرکت DEEPCOOL کشور چین در زمینه لوازم جانبی نوت بوک و PC و نمایندگی انحصاری شرکت RAIDMAX کشور تایوان در زمینه لوازم جانبی PC از جمله اقدامات موثر شرکت فراسیستم دینا می باشد چراکه شرکتهای مذکور جزء کمپانی های بنام و مطرح در زمینه محصولات جانبی PC و نوت بو ک می باشند که همکاری نزدیک با این دو مجموعه منجر به بالا بردن جایگاه مجموعه در زمینه عرضه لوازم جانبی در سطح بازار ایران گشته است.
همچنین این مجموعه از سال ۱۳۹۳ واردات در زمینه لوازم جانبی موبایل را نیز به مجموعه فعالیتهای خود اضافه نموده و درحال حاضر محصولات کمپانی REMAX چین که جزء برندهای با کیفیت و بنام کشور چین می باشد را در لیست کالاهای شرکت اضافه شده است. و امید آن می رود با ارائه برندهای جذاب و با کیفیت در آینده ای نزدیک بتوان پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از هم میهنان خود در جهت استفاده از محصولات و خدمات بهتر با توجه به شبکه منسجم فروش این مجموعه درسراسر کشور و تفکر، منش و روحیـه ای که به آن قدرت داده است، باشیم.

شرکت های همکار

 

رایدمکس                                                                                                                           deepcool

 

remax

 

 

 

 

 

 

 

 

صاحب امتیاز برند

trust